Kontakt

pomoc@bezpecnavina.cz



30. 3. 2014

Exaktní horoskop

Dnes rozklepneš jedno vejce. Pridáš k tomu hrnek hladké mouky a přibližně stejné množství mléka. Pak už jenom špetku soli a začneš zatím ještě nehomogenní hmotu míchat. Protože máš doma kochyňského robota, použiješ jej. Budeš to míchat asi tak minutu nebo dvě. Nakonec přidáš kypřící prášek do pečiva, který zajistí křehkost. Dáš ho tam skutečně až před samotným dalším zpracováním, aby ti nezreagoval a nevybublal předčasně, čímž bys přišel o kýžený křehčící efekt.
Na rozpálenou pánvičku dáš trošku oleje jenom tak, aby se omastila a nelepila, ale zároveň jsi těsto nekoupal v mastnotě. To by pak bylo na jiný horoskop s infarktem. Ten až příště. Když už je pánvička s olejem dostatečně rozpálená, což zjistíš tak, že kápneš trošičku těsta, které okamžitě okolo sebe mrská bublinky, tak na ní naliješ naběračku těsta. Těsto řádně rozleješ po celé ploše pánvičky. Asi tak po minutě formující se palačinku otočíš. Uděláš prudký pohyb pánvičkou vzůru a asi tak po deseti centimetrech ruku s pánvičkou zasekneš. Palačinka bude setrvačností putovat dále, otočí se a gravitací dosedne opět na pánvičku lícovou stranou, která byla předtím dole, vzhůru. Pánvičku vrátíš opět na sporák a opečeš z druhé strany.

Protože jsi nic nepřipálil, tak pánvičku vyklopíš na talíř. Hotovou palačinku potřeš marmeládou, zaroluješ a budeš mít dobrý den. Až nadšení z palačinky opadne, uděláš si další a budeš mít další úspěšný den. Mezitím se budeš hýbat, protože v tento den ti hrozí zdravotní problémy ve formě získání několika gramů tukové tkáně navíc.
Po palačince se budeš usmívat, což ti významně zlepší vztahy s lidmi, se kterými přijdeš ten den do kontaktu. Z toho budeš očekávat i zlepšení stavu své peněženky, protože sociální aktivita vede k finančním transakcím, ze kterých zinkasuješ svojí provizi.

Pokud se budeš tímto horoskopem precizně řídit, tak se do písmene naplní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za vložení komentáře.

Tomáš Pour